Oman tien päässä meren rannalla sijaitseva 100 neliöinen kodikas vapaa-ajan asunto on omiaan perheille, pariskunnille ja kaikenlaiseen lomailuun ystäväporukalla. Matala hiekkaranta, puilla lämpiävä sauna ja hyvät kalavedet sekä autotie perille.
Yksikerroksisessa vapaa-ajan asunnossa on kolme makuuhuonetta, hyvin varusteltu keittiö, oleskelu- ja ruokailualueita myös ulkotiloissa, puulämmitteinen sauna sekä hyvä, matala uimaranta aivan sisäänkäynnin tuntumassa. Tästä ei saaristoloma meren rannalla parane!
Aivan merenrantaviivan tuntumassa sijaitseva loma-asunto sopii saaristolomiin ja arjen irtiottoihin ympäri vuoden. Meiltä voi tilata myös erilaisia luontoretkiä ja järjestämme mm. kalareissuja Vimpan vesille sekä veneretkiä Haminan saaristoon ja Suomenlahdelle.
Yleiset
Olohuone
Keittiö
Varustus
Piha-alue